Házená Rokycany – HK Chomutov

Házená Rokycany – HK Chomutov 24:19 (11:9)
Do zápasu jsme nastupovali bez 9 hráček kádru a po velkém pražském turnaji o Velikonocích jsme toho ani moc neodtrénovali. Na hřišti to bylo znát. Holky co se objevily v nominaci koupily jak střelecké, tak technické chyby. Naštěstí jsme luxusně bránili a tím drželi Chomutov na distanc. O naší střelecké neschopnosti svědčí i 5 neproměněných sedmiček. Dalších asi 20 střel ze hry nenašlo cíl. Hostující brankářka, které chytá 1. Ligu za Ústí nad Labem předvedla, proč tam je. Začátek utkání nám vyšel a vedli jsme 6:2, poté soupeř díky již zmiňovaným nepřesnostem otočil na 6:7. Zabrzdili jsme to zimě autem a do kabin odcházeli s dvoubrankovým vedením. O poločase dostaly holky pokyny zpřesnit střelbu a vyvarovat se zbytečných ztrát míčů. Nástup se povedl a ve 45. minutě bylo více méně hotovo. Za stavu 18:11 jsme si vítězství už pohlídali. Holky zaslouží obrovskou pochvalu za obranné činnosti, soupeř nevěděl kudy kam a Rotenbornová v bráně jejich střely z dálky likvidovala. Není umění vyhrát když se daří, ale naopak, když to nejde. Odbojovaly to nádherně.
Branky: Vildmanová 7, Kozáková a Pechová 5, Moulisová 4, Bufková, Fröhlichová a Hýblová po 1