Rozlučka se sezónou 2010

V sobotu 26.6.2010 se naši házenkáři rozloučili s uplynulou sezónou 2009-2010 při fotbalovém klání

Závěr soutěží zanechal na družstvu mužů i dorostu jen drobné chmury z únavy, ale nakonec převládla dobrá nálada po úspěšně zakončených ligových kláních. Avizované posily do družstva mužů z dorostu (Moulis, Mužík), rekonvalescenti (Ivanič, Říha) a v neposlední řadě z jiných oddílů, jsou příslibem do příštího ročníku II.ligy. Rozšíření kádru vedlo po hráčské poradě vedení klubu k přihlášení B mužstva do Západočeské ligy. Můžeme tak zavzpomínat na úspěšná vystoupení v minulých letech :-).

Ale zpět k rozloučení fotbalem. Hráči mužů se podle věku rozdělili do třech družstev, dorost s trenérem LubošemKimlem vytvořil čtvrté družstvo. Kapitáni provedli rychlé rozlosování a vypukly líté boje systémem každý s každým 1x20minut. Již od prvních duelů se prosazovalo dravé mládí a nejvíce únavy bylo znát na „starých“. Nebo že by zvedali sebevědomí mladíkům 🙂 ? Výsledky zápasů jsou v tabulce níže.

Po odehrání všech utkání se na špici srovnala 4-bodová družstva a první dvě s nejlepším skóre si to rozdala o celkové prvenství. Ve finále se tedy střetli „mladý“ s dorostem. Po urputném a nelítostném boji se z vítěztví radoval výsledkem 3:2 dorost!!!

Zaslouženě poté proběhlo hodnocení u pivka a všichni hráči si užijí dovolenou až do 2.8., kdy se jistě s radostí sejdou na první fyzické přípravě na nadcházející sezonu. Ta začíná pro B muži již 5.9., ligové soutěže pak začínají 26.9.2010 domácím utkáním.

Přehled výsledků