Talent Škoda JS Plzeň B – Rokycany (ml. dorost)

Talent Škoda JS Plzeň B – Rokycany 38:20(18:9)
Do zápasu jsme šli s odhodláním urvat nějaký bod. Bohužel utkání jsme nezačali nejlépe a první branku jsme po několika technických chyb a nepřesných přihrávek dali až v 7.minutě, naštěstí ani soupeř nebyl neomylný a tak byl stav 3:1. Poté jsem zpřesnili hru do půlky poločasu jsme byli vyrovnaným soupeřem. Proto také byl stav utkání jen 9:7 pro domácí. Bohužel poté nás opět zklamala koncovka a technické chyby. Toho soupeř využil a odskočil na poločasových 18:9. Ve druhém poločase jsme s výsledkem chtěli něco udělat, ale opět nás srážely technické chyby, které soupeř využíval a postupně navyšovala svoje vedení. Utkání nakonec skončilo výsledkem 38:20. Toto utkání musíme co nejdříve zapomenout. Tolik technický chyb kolik jsme dnes udělali se nesmí opakovat.