SPARTAK PŘÍBRAM – HÁZENÁ ROKYCANY

SPARTAK PŘÍBRAM – HÁZENÁ ROKYCANY 16:32 (5:15)
Na soupeře jsme vlétli organizovanou obranou, kde základní šestka nedala vůbec prostor hráčkám Příbrami. Výborným bráněním pivota a přistupováním ke spojkám, jsme jim vzali vitr z plachet a za 10 minut to bylo 1:7. Pak jsme opět začali vytvářet technické chyby a 5 minut se skóre nepohnulo. V hale se nelepilo a míč létal mimo adresáty v případě přihrávek a mimo bránu v případě střel. Naštěstí i po prostřídání spojek s pivotem obrana šlapala a co prošlo, chytila výborná Rottenbornová v brance. Poločasový náskok byl uklidňující, v šatně jsme si odpočinuli, ale zřejmě asi až moc. Příbram zrychlila hru, soupeřovi spojky ztratily zábrany a pronikaly do naší vlažnější obrany. V útoku jsme byli aktivní a odpovídali jsme góly. Obrana se zpátky zlepšila a posledních 15 minut dostaly prostor všechny hráčky z lavičky. Nový předzápasový pokřik přinesl první body.
Branky: Kozáková 9/1, Vildmanová a Fröhlichová obě 5/2, Štorcová 4, Moulisová, Bufková a Benešová po 2, Konderová,