Starší žáci (kvalifikace na ŽL 1. kolo)

Dnešního dne jsme prvním turnajem vystoupili do kvalifikace žákovské ligy 2023/24. Do prvního zápasu jsme vyfasovali favorita soutěže a od toho se odvíjel průběh prvního poločasu. Odevzdanost našeho teamu byla vidět od první vteřiny, množství technických chyb, neplnění pokynů trenérů, rozhodlo o vysokém rozdílu branek. Do druhého poločasu jsme se poněkud důrazně vybudili a rázem byla hra celkem ucházející. Zápas skončil výhrou Talentu 28:11
Do druhého zápasu se šlo s větší bojovností, ovšem psychická pohoda nabytá o přestávce nevydržela dlouho a i druhý soupeř nám po větším množství technických chyb odskočil skórem a nám se bohužel již nepodařilo reagovat. Zápas skončil vítězstvím VŠ Plzeň 21:13.
Do třetího zápasu se nastupovalo s malou přestávkou po druhém a na hráčích to bohužel bylo vidět. Držet krok se nám podařilo pouze prvních deset minut, po té už si s námi soupeř hrál jako kočka s myší. Zápas skončil výhrou Sokolu Šťáhlavy 28:16