HBC JVP STRAKONICE – HÁZENÁ ROKYCANY

HBC JVP STRAKONICE – HÁZENÁ ROKYCANY 46:18 (27:13)
Úvod utkání vyzněl pro soupeře, který úročil své zkušenosti z loňského působení v 1.lize. Agresivní obranou dostávaly naše hráčky pod tlak a v obraně nás rozebíraly jako lego. V 9. minutě byl stav 7:1 a holky v hlavě zabalily zápas. Nikdo, kdo působil na hřišti nezvedl hlavu a snažil se o obrat. Za 30 minut se prostřídaly všechny hráčky a všechny vyrobily tolik technických chyb, které by vystačily na 3 utkání. Bylo jich kolem 20ti a druhá půle nebyla o moc lepší. Soupeř polevil a my se aspoň občas lépe prosadili v útoku, bohužel bez gólového vyvrcholení. Tento zápas nám odkryl všechny slabiny, kterými disponujeme. 35 technických chyb, těžko jsme se dostávali do střeleckých příležitostí, střelba nekvalitní a obě brankářky doslova vyhořely.
Branky: Kozáková a Benešová po 4, Vildmanová, Konderová a Moulisová po 2, Bufková, Benetková, Fröhlichová a Ježková po 1.